Chat with us, powered by LiveChat

Ruszyliśmy z kolejną edycją Ogólnopolskiego Badania Satysfakcji z Pracy. Weź udział!

30-08-2017

« wróć
Ruszyliśmy z kolejną edycją Ogólnopolskiego Badania Satysfakcji z Pracy. Weź udział!

Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego badania satysfakcji z pracy realizowanego przez Leanpassion.

Zaangażowanie i satysfakcja pracowników to kluczowe elementy dla powodzenia biznesu, realizacji celów strategicznych i transformacji. Jeśli firma chce coś u siebie zmieniać, musi zasięgnąć opinii u ludzi i zadbać o to, żeby pracowało im się dobrze. Już po raz drugi ruszyliśmy z ogólnopolskim badaniem satysfakcji z pracy. W tym roku skupiamy się na tym, w jaki sposób mierzona jest satysfakcja z pracy w firmach oraz co o samych badaniach satysfakcji sądzą pracownicy.
Weź udział w badaniu!
Dzięki temu badaniu dowiemy się, jak ludzie – a nie managerowie – postrzegają badania satysfakcji z pracy. Czy takie badania rzeczywiście mają miejsce w firmach, jak są przeprowadzane i czy ludzie wierzą, że ich odpowiedzi mają na cokolwiek wpływ. Badanie przeprowadzone przez Leanpassion wspólnie z firmą badawczą Mispie pokaże, jakie są plusy i minusy dotychczasowych rozwiązań i jak ludzie chcą być pytani o to, czy pracuje im się dobrze” – opowiada Radosław Drzewiecki, założyciel i partner zarządzający w Leanpassion.
W ankiecie może wziąć udział każda osoba aktywna zawodowo. Jej wypełnienie zajmuje około 5-10 minut. Badanie znajduje się pod linkiem: http://satysfakcjazpracy1.badanie.net
Wyniki poznamy w październiku. Jeśli chcecie otrzymać je jako pierwsi, zapiszcie się na specjalną listę.

Pozostałe newsy

Zamknij