Chat with us, powered by LiveChat

Nasz klient nagrodzony w konkursie Lider Roku 2017 w Ochronie Zdrowia w kategorii Innowacyjny Szpital

25-01-2018

« wróć
Nasz klient nagrodzony w konkursie Lider Roku 2017 w Ochronie Zdrowia w kategorii Innowacyjny Szpital

Praca nad każdym procesem jest ważna, ale trzeba przyznać, że nie zawsze jest to kwestia życia i śmierci. Tym razem jest inaczej.

 

Od kilku miesięcy pracujemy dla Grupy EMC Szpitale, wspierając transformację bloku operacyjnego w szpitalu Regionalne Centrum Zdrowia w Lubinie. W tym czasie udało nam się wspólnie zmienić organizację pracy na bloku oraz poprawić jego produktywność. Standaryzacja pracy tego kluczowego obszaru działalności szpitala przyczyniła się także do jego zwycięstwa w konkursie Lider Roku 2017 w Ochronie Zdrowia w kategorii Innowacyjny Szpital. Jesteśmy dumni z tej współpracy i serdecznie gratulujemy nagrody Grupie EMC i  szpitalowi Regionalne Centrum Zdrowia.

 

Konkurs nie ma charakteru komercyjnego, a wyboru laureatów dokonało niezależne jury, składające się z 27 wpływowych osób ze świata medycyny, m.in. byłych ministrów zdrowia, wybitnych postaci świata medycyny oraz szefów najważniejszych organizacji sektora medycznego – więcej informacji można znaleźć na stronie organizatora.

 

Zwycięstwo w konkursie jest potwierdzeniem, że jakość zmian, które wprowadza Grupa EMC Szpitale są czymś zupełnie wyjątkowym na polskim rynku medycznym. Cieszymy się, że coraz częściej pracujemy z klientami z branży healthcare, bo to oznacza, że nasze strategiczne podejście do transformacji może być aplikowane także w służbie zdrowia i przyczyniać się do poprawy jakości obsługi pacjentów.

 

EMC Szpitale to największy w Polsce właściciel szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Obejmuje opieką mieszkańców województwa: dolnośląskiego, opolskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, śląskiego i mazowieckiego. Większość pacjentów korzysta z usług EMC w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Więcej informacji o tym, jak przebiega ta transformacja można przeczytać w artykule „Szpital jak Toyota” opublikowanym w ostatnim numerze magazynu Menedżer Zdrowia.

Pozostałe newsy

Zamknij