Chat with us, powered by LiveChat

Leanpassion i Łukasz Kruczek: transformacja

26-01-2015

« wróć
Leanpassion i Łukasz Kruczek: transformacja

W najnowszym raporcie przygotowanym przez it-managera na temat najlepszych praktyk i skutecznych metod optymalizacji IT wypowiedział się trener polskiej kadry skoczków narciarskich Łukasz Kruczek oraz Prezes Leanpassion Radosław Drzewiecki. Eksperci reprezentujący dwa odległe z pozoru światy: sportu i biznesu dzielą się wiedzą na temat budowania zespołu. Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem „5 kroków do budowania zespołu wg Łukasza Kruczka”:

„Jak zaangażować wszystkich członków zespołu do zwycięstwa? Na to pytanie szukają odpowiedzi zarówno menedżerowie biznesu, jak i trenerzy sportowi. Łukasz Kruczek stosuje w swojej pracy 5 kluczowych zasad zarządzania zespołem wyrastających ze Strategii Lean. Prowadzą one do wzrostu determinacji i motywacji całej drużyny, co stanowi klucz do ciągłej poprawy wyników.

Wraz z nadejściem okresu zimowego rozpoczął się sezon wyjątkowych emocji na skoczniach narciarskich. Choć aktualnie polska reprezentacja nie święci triumfów na zawodach, trener Łukasz Kruczek nie ustaje w wysiłkach, by zawodnicy stanęli na najwyższym podium. Szkoleniowiec wie, że wynik jest efektem nie tyle dobrego startu jednego sportowca, co wytrwałej pracy całego zespołu. Dokładnie zaplanowany trening oparty na szczegółowej analizie każdego skoku, testowanie nowych technologii i poszukiwanie ciągłych usprawnień przez wszystkich członków drużyny sprzyja budowaniu drużyny. Metody zarządzania stosowane przez doświadczonego trenera to nic innego jak wykorzystywanie elementów Strategii Lean, czyli zaangażowanie wszystkich członków zespołu w budowanie przewagi konkurencyjnej.”

Cały raport można pobrać bezpłatnie tutaj.

 

Pozostałe newsy

Zamknij