Chat with us, powered by LiveChat

Otwarte warsztaty Lean Strategy & Leadership 734

23-05-2017

« wróć
Otwarte warsztaty Lean Strategy & Leadership 734

Poznaj Lean 3.0, czyli Strategię Lean! Dowiedz się, jak stworzyć warunki funkcjonowania organizacji, w której wszyscy pracownicy są zaangażowani we wspólne wygrywanie. Spraw, aby każdy, każdego dnia świadomie realizował kontekst biznesowy firmy (misja, wizja, wartości, cele strategiczne), jednocześnie identyfikując i eliminując marnotrawstwo.

Już 19-20 czerwca w Warszawie odbędą się nasze otwarte warsztaty dla top managementu Lean Strategy & Leadership 734. Ich uczestnicy poznają m.in. odpowiedzi na pytania:

Jak zbudować trwałą przewagę konkurencyjną i zaangażować cały zespół do realizacji strategii? Jak kaskadować i komunikować strategię by wszyscy rozumieli, dlaczego robimy to, co robimy? Jak być liderem każdego dnia, postępując zgodnie z wypracowanymi standardami zamiast improwizacji?

Wszyscy mają wspólne cele, nikt niczego się nie domyśla, każdy realizuje strategie zgodnie ze swoją rolą.

Zachęcamy do udziału w naszych warsztatach. To nie będą zwykłe zajęcia w sali szkoleniowej. To praktyczne warsztaty, networking i wiedza bazująca na ponad 12 latach pracy z największymi klientami.

Warsztaty odbędą się w dniach 19-20 czerwca w Warszawie. Zarejestruj się i zacznij wygrywać! Więcej informacji, szczegółowy program i zapisy na stronie warsztaty.leanpassion.pl 

Pozostałe newsy

Zamknij