Chat with us, powered by LiveChat

Radosław Drzewiecki gościem specjalnym Lean IT Foundation

27-01-2014

« wróć
Radosław Drzewiecki gościem specjalnym Lean IT Foundation

Prezes Leanpassion poprowadzi warsztay na szkoleniu organizowanym przez CTPartners S.A. – Lean  IT Foundation.

Metoda Lean IT to rozszerzenie zasad Lean Manufacturing i Lean Services na obszar informatyki, czyli obszar tworzenia, rozwoju i dostarczania produktów i usług IT. Lean IT koncentruje się na maksymalizowaniu wartości dla klienta i eliminowaniu marnotrawstwa, czyli wszystkiego, co nie dodaje wartości do usług IT. Definiuje kolejne kroki, które należy wykonać w procesie doskonalenia organizacji IT oraz proponuje narzędzia służące optymalizacji procesów projektowania, budowania i eksploatacji usług.

Warsztat odbędzie się drugiego dnia szkolenia Lean IT Foundation (31 stycznia 2014 roku).

Na szkoleniu Lean IT Foundation:
1.Dowiesz się jak praktycznie dostarczać wartość swoim Klientom.
2.Poznasz jak zidentyfikować działania, które przynoszą wartość dodaną Twoim Klientom, a które marnotrawią Twój czas i zasoby, nie przynosząc realnej wartości.
3.Dowiesz się ile czasu poświęcasz na działania kreujące wartość i ile potencjału drzemie w Twoich procesach.
4.Dowiesz się gdzie drzemią te rezerwy oraz jak je uwolnić.
5.Dowiesz się jaka jest rola Kierownictwa w szczupłej organizacji IT i jak tę rolę udźwignąć.
6.Zrozumiesz jak zachowują się ludzie w sytuacji zmiany i jak mieć ich po swojej stronie.
7.Dowiesz się jak praktycznie realizować filozofię ustawicznego doskonalenia organizacji.
8.Przekonasz się, że problem może być okazją do doskonalenia organizacji.
9.Poznasz sprawdzone narzędzia do modelowania strumienia wartości, rozwiązywania problemów, mierzenia, doskonalenia i komunikacji.
10.Po szkoleniu „pójdziesz i zobaczysz” na własne oczy jak wygląda tworzenie wartości w Twojej organizacji i zaczniesz stosować w praktyce wiedzę ze szkolenia.
Cel szkolenia: Lean IT to rozszerzenie zasad Lean Manufacturing i Lean Services na obszar informatyki, czyli: tworzenia, rozwoju oraz dostarczania produktów i usług IT. Lean IT to filozofia maksymalizowania wartości usług IT dostarczanych Klientowi poprzez rozpoznawanie i eliminowanie strat, czyli czynności nieprzynoszących wartości Klientowi. Lean IT bardzo silnie koncentruje się na kształtowaniu właściwych postaw i zachowań ludzi. Dzięki szkoleniu m.in. zapoznasz się z koncepcją szczupłej organizacji IT (Lean IT), zrozumiesz jak zastosować praktyki Lean IT w Twojej organizacji, dowiesz się jak wykorzystać potencjał Twoich pracowników, usprawnisz działania operacyjne dotyczące wsparcia krytycznych dla Biznesu usług.
Więcej informacji: tutaj.

Pozostałe newsy

Zamknij