Chat with us, powered by LiveChat

Seminarium Sales Force Effectiveness & Marketing Excellence

16-01-2014

« wróć
Seminarium Sales Force Effectiveness & Marketing Excellence

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na seminarium „Sales Force Effectiveness & Marketing Excellence – jako sposób na wzrost sprzedaży w czasach stagnacji rynkowej?”.

Spotkanie odbędzie się we wtorek, 21 stycznia o godz. 18.00 w sali D/200 w Akademii Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 57/59.
Sytuacja kryzysu wymusza efektywne działania. Strategia SFE&ME pozwala na świadome podejmowanie decyzji zarządczych w celu maksymalizacji efektywności sił sprzedażowych.
Nadrzędnym celem jest uzyskanie większej wartości sprzedaży wygenerowanej przez Sales Force w porównaniu do konkurencji. W wypracowanym przez nas podejściu tradycyjne elementy zarządzania sprzedażą wzbogacono w obszarze przywódczym i marketingowym, adaptując je do sprzedaży relacyjnej B2B.

Zapraszamy na zajęcia warsztatowe, na których poznamy i przećwiczymy kompleksowe podejście do zarządzania sprzedażą.

Agenda spotkania:

  •     Polowanie na „grubą rybę” – koncepcja ciągłego targetingu.
  •     Efektywnie zarządzać zespołem w oparciu o regionalne plany biznesowe
  •     Czas to pieniądz – alokacja zasobów w oparciu o dane i fakty
  •     Czy musisz robić tak jak inni? – Rola nowoczesnego przywódcy sprzedaży
  •     Podsumowanie warsztatów

Seminarium z ramienia LEANPASSION poprowadzą Associate Partner Karina Popieluch będąca również kierownikiem studiów podyplomowych Akademii Leona Koźmińskiego, LEAN LEADER ACADEMY dla sektora usług oraz konsultant Szymon Zwoliński,  który podzieli się doświadczeniem zdobytym podczas realizacji projektów z tematyki SFE&ME.
Zapraszamy do rejestracji:

ZAPISZ SIĘ!

Pozostałe newsy

Zamknij