Chat with us, powered by LiveChat

Sherlock Waste – wprowadzamy nowy sposób na walkę z marnotrawstwem!

19-09-2017

« wróć
Sherlock Waste – wprowadzamy nowy sposób na walkę z marnotrawstwem!

W każdym procesie tworzenia produktu czy usługi mamy do czynienia z czynnościami generującymi wartość dodaną (to, za co klient jest skłonny nam zapłacić), które przeplatane są marnotrawstwem. Bycie Lean polega na tym, by identyfikować i eliminować to, co jest zbędne z punktu widzenia tworzenia wartości z perspektywy procesu oraz – szczególnie -klienta. Jak można efektywnie zaangażować wszystkich pracowników w identyfikację i eliminację marnotrawstwa? Znaleźliśmy na to sposób!

 

W Leanpassion chcemy zmieniać świat i nie boimy się robić tego, czego nie zrobił jeszcze nikt inny. Dlatego z dumą przedstawiamy Sherlock Waste – aplikację, która zapewnia technologiczne wsparcie w identyfikacji i eliminacji marnotrawstw – pozwala wszystkim pracownikom na bieżąco raportować marnotrawstwa, dodawać pomysły na ich rozwiązania, w łatwy sposób zarządzać nimi i głosować na najlepsze rozwiązania dodawane przez innych użytkowników.

 

Aplikacja angażuje wszystkich pracowników do stałej identyfikacji i eliminacji marnotrawstw. Pracownicy zaopatrzeni w tę aplikację przemieniają się w detektywów na tropie muda – każdy z nich może zgłaszać marnotrawstwa, sugerować rozwiązania problemów, a tym samym piąć się w rankingu na najlepszego Sherlocka organizacji.

 

Nie pozwól, aby jakiekolwiek marnotrawstwo pozostało ukryte!

Sprawdź, jak działa Sherlock Waste i jak może pomóc twojej firmie odzyskać jej pełen potencjał!

Pozostałe newsy

Zamknij