Chat with us, powered by LiveChat

Trwa rekrutacja do otwartej edycji programu Lean Black Belt

05-09-2018

« wróć
Trwa rekrutacja do otwartej edycji programu Lean Black Belt

Zapraszamy do nowej edycji otwartego programu Lean Black Belt, który startuje już w październikuPrzez 9 miesięcy będziemy Twoim wsparciem w rozwoju kompetencji menadżerskich. Razem przejdziemy m.in. przez perspektywę klienta, perspektywę procesów end to end, nowoczesne przywództwo, 5 kroków transformacji strategicznej, rozwiązywanie problemów i zarządzanie zmianą w transformacji. To nie wszystko! Dodatkowo w tej edycji uczestnicy programu otrzymają iPady z dostępem do naszych aplikacji, które usprawniają pracę: Sherlock Waste oraz LPE

 

Gwarantujemy ponad 230 godzin zajęć, praktyczne warsztaty prowadzone przez ekspertów, komplet materiałów dydaktycznych i wymianę doświadczeń w kameralnej grupie uczestników. Program kursu bazuje na 13 latach doświadczenia firmy Leanpassion w realizacji transformacji strategicznych dla ponad 300 klientów.

 

„Program sprowokował mnie do zadania wielu pytań w naszej organizacji, co doprowadziło do zmiany kultury organizacyjnej, jak również do zaangażowania większej ilości pracowników w proces identyfikacji oraz eliminacji marnotrawstwa” – mówi jeden z absolwentów programu, Michał Ogórek z Dixons Carphone plc.

 

„Program Lean Black Belt zmienia myślenie o sposobie zarządzania ludźmi, zarządzania organizacją i sposobie zdobywania przewagi konkurencyjnej. Jest też bardzo praktyczny. Jeżeli ktoś naprawdę chce w swojej organizacji wprowadzić zmianę – znajdzie tu wiele inspiracji” – mówi Michał Jarecki z Vivus Finanse Sp. z o.o.

Zdobądź wiedzę i umiejętności pozwalające przeprowadzić skuteczną transformację strategiczną.

>>>Dołącz do programu Lean Black Belt!<<<

Pozostałe newsy

Zamknij