Podejmij wyzwanie i rozwiń swoje umiejętności przywódcze

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy bezpłatny kurs 5 KROKÓW ŚWIADOMEGO LIDERA, podczas którego w 5 Krokach Transformacji Strategicznej nauczymy Cię, jak nadać sens istnienia organizacji, zbudować poczucie przynależności pracowników, oddać ludziom wpływ i odpowiedzialność oraz zarządzać poprzez świadome przywództwo.
Dzięki temu Twoja firma zyska ponadprzeciętną zdolność do adaptacji we wszystkich aspektach!

Kurs prowadzi Radek Drzewiecki, założyciel Leanpassion, autor bestsellerowej książki
„Strategia Lean. Dlaczego w wielkich firmach ludzie nie mogą doczekać się poniedziałków.”

W niemalże każdej organizacji występuje przynajmniej jedna z pięciu patologii biznesowych, co ma negatywny wpływ nie tylko na wyniki firmy, ale również zaangażowanie pracowników. Jeśli w organizacji występuje chociaż jedna z patologii, nie jest możliwe trwałe zaangażowanie pracowników w firmę.

Oto wielka 5 patologii biznesowych i problemy, z którymi zmaga się większość organizacji:

My i Oni - Silosy

ponad 95% menedżerów nie zna
misji, wizji i celów strategicznych

Ludzie przychodzą do roboty

tylko 12% ludzi w Polsce
odczuwa satysfakcję z pracy

Opinie zamiast faktów

ponad 80% procesów nigdy
nie zostało zmierzonych

Ego Menedżerowie

ponad 90% liderów
improwizuje w pracy

Doskonalenie
przeszkadza biznesowi

9 na 10 transformacji nie udaje się

Wyobraź sobie, że przeprowadzasz transformację swojej organizacji i potrafisz udowodnić swoją skuteczność w 4 perspektywach strategicznych: wzrostu biznesu, wzrostu efektywności, wzrostu zaangażowania oraz ponadprzeciętnej zdolność do adaptacji. Aby tego dokonać, najpierw musisz zrozumieć jakie problemy występują w Twojej organizacji, a następnie doprowadzić do sytuacji w której krok po kroku je wyeliminujesz. Kluczem do stworzenia angażującego, efektywnego, zdolnego do adaptacji środowiska pracy jest świadome przywództwo. Jeśli jesteś liderem, któremu zależy na tym, aby wzrost efektywności szedł w parze wraz ze wzrostem zaangażowania Twoich ludzi, pozbądź się patologii biznesowych poprzez 5 Kroków Strategii Lean.

O KURSIE

„5 Kroków Świadomego Lidera” to kurs składający się z serii 6 filmów autorstwa Radka Drzewieckiego, który ponad 20 lat przeprowadza transformacje strategiczne i uczy skutecznego zarządzania poprzez świadome przywództwo. 

Kurs dedykujemy liderom, kierownikom, menedżerom, którzy poszukują inspiracji do stworzenia efektywnego, zintegrowanego, zadowolonego i zaangażowanego zespołu.

Treści Merytoryczne

Metodologia 5 Kroków Strategii Lean

Wiedza od Eksperta

Ponad 20-letnie doświadczenie prowadzącego w przeprowadzaniu transformacji strategicznych

Materiały video

Seria 6 filmów Radka Drzewieckiego

Quiz

Na zakończenie sprawdzisz nabytą wiedzę w krótkim quizie


ZDOBĄDŹ WIEDZĘ OD EKSPERTA

RADEK DRZEWIECKI
Founder Leanpassion

Twórca Strategii Lean, która odchodzi od stereotypowego postrzegania Lean jako narzędzi i projektów wdrożeniowych, kładąc nacisk na transformację opartą na ciągłym doskonaleniu procesów i zaangażowaniu ludzi. Strategia Lean zakłada trwałą zmianę w pięciu krokach, której efektem jest ciągłe doskonalenie procesów poprzez zaangażowanie wszystkich pracowników (zgodnie ze swoją rolą) w identyfikację i eliminację marnotrawstw Absolwent MBA, The Polish Open University, Politechniki Wrocławskiej oraz renomowanych Shingijutsu oraz Porsche Akademie Stuttgart.



FAQ

Tak, dostęp jest darmowy. Po zapisie otrzymasz dostęp do platformy, na której znajdziesz 6 odcinków specjalistycznych nagrań wraz z artykułami podsumowującymi każdy z odcinków.

Kurs trwa łącznie 45 minut, do niego należy doliczyć czas poświęcony na artykuły podsumowujące każdy z odcinków.

Każdy uczestnik otrzyma 7-dniowy dostęp do kursu.

Nie, kurs jest jedynie częścią naszych programów certyfikujących. Jego celem, jest chęć udostępnienia merytorycznych treści liderom, którzy chcieliby sprawdzić, czy idą w kierunku świadomego przywództwa.

© 2021 Leanpassion
Wszystkie Prawa Zastrzeżone

© 2021 Leanpassion | Wszystkie Prawa Zastrzeżone