Podejmij wyzwanie i rozwiń swoje umiejętności przywódcze

Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy bezpłatny kurs 5 KROKÓW ŚWIADOMEGO LIDERA, podczas którego w 5 Krokach Transformacji Strategicznej nauczymy Cię, jak nadać sens istnienia organizacji, zbudować poczucie przynależności pracowników, oddać ludziom wpływ i odpowiedzialność oraz zarządzać poprzez świadome przywództwo.
Dzięki temu Twoja firma zyska ponadprzeciętną zdolność do adaptacji we wszystkich aspektach!

Kurs prowadzi Radek Drzewiecki, założyciel Leanpassion, autor bestsellerowej książki
„Strategia Lean. Dlaczego w wielkich firmach ludzie nie mogą doczekać się poniedziałków.”

W niemalże każdej organizacji występuje przynajmniej jedna z pięciu patologii biznesowych, co ma negatywny wpływ nie tylko na wyniki firmy, ale również zaangażowanie pracowników. Jeśli w organizacji występuje chociaż jedna z patologii, nie jest możliwe trwałe zaangażowanie pracowników w firmę.

Oto wielka 5 patologii biznesowych i problemy, z którymi zmaga się większość organizacji:

My i Oni - Silosy

ponad 95% menedżerów nie zna
misji, wizji i celów strategicznych

Ludzie przychodzą do roboty

tylko 12% ludzi w Polsce
odczuwa satysfakcję z pracy

Opinie zamiast faktów

ponad 80% procesów nigdy
nie zostało zmierzonych

Ego Menedżerowie

ponad 90% liderów
improwizuje w pracy

Doskonalenie
przeszkadza biznesowi

9 na 10 transformacji nie udaje się

Wyobraź sobie, że przeprowadzasz transformację swojej organizacji i potrafisz udowodnić swoją skuteczność w 4 perspektywach strategicznych: wzrostu biznesu, wzrostu efektywności, wzrostu zaangażowania oraz ponadprzeciętnej zdolność do adaptacji. Aby tego dokonać, najpierw musisz zrozumieć jakie problemy występują w Twojej organizacji, a następnie doprowadzić do sytuacji w której krok po kroku je wyeliminujesz. Kluczem do stworzenia angażującego, efektywnego, zdolnego do adaptacji środowiska pracy jest świadome przywództwo. Jeśli jesteś liderem, któremu zależy na tym, aby wzrost efektywności szedł w parze wraz ze wzrostem zaangażowania Twoich ludzi, pozbądź się patologii biznesowych poprzez 5 Kroków Strategii Lean.

O KURSIE

„5 Kroków Świadomego Lidera” to kurs składający się z serii 6 filmów autorstwa Radka Drzewieckiego, który ponad 20 lat przeprowadza transformacje strategiczne i uczy skutecznego zarządzania poprzez świadome przywództwo. 

Kurs dedykujemy liderom, kierownikom, menedżerom, którzy poszukują inspiracji do stworzenia efektywnego, zintegrowanego, zadowolonego i zaangażowanego zespołu.

Treści Merytoryczne

Metodologia 5 Kroków Strategii Lean

Wiedza od Eksperta

Ponad 20-letnie doświadczenie prowadzącego w przeprowadzaniu transformacji strategicznych

Materiały video

Seria 6 filmów Radka Drzewieckiego

Quiz

Na zakończenie sprawdzisz nabytą wiedzę w krótkim quizie


ZDOBĄDŹ WIEDZĘ OD EKSPERTA

RADEK DRZEWIECKI
Founder Leanpassion

Twórca Strategii Lean, która odchodzi od stereotypowego postrzegania Lean jako narzędzi i projektów wdrożeniowych, kładąc nacisk na transformację opartą na ciągłym doskonaleniu procesów i zaangażowaniu ludzi. Strategia Lean zakłada trwałą zmianę w pięciu krokach, której efektem jest ciągłe doskonalenie procesów poprzez zaangażowanie wszystkich pracowników (zgodnie ze swoją rolą) w identyfikację i eliminację marnotrawstw Absolwent MBA, The Polish Open University, Politechniki Wrocławskiej oraz renomowanych Shingijutsu oraz Porsche Akademie Stuttgart.FAQ

Tak, dostęp jest darmowy. Po zapisie otrzymasz dostęp do platformy, na której znajdziesz 6 odcinków specjalistycznych nagrań wraz z artykułami podsumowującymi każdy z odcinków.

Kurs trwa łącznie 45 minut, do niego należy doliczyć czas poświęcony na artykuły podsumowujące każdy z odcinków.

Każdy uczestnik otrzyma 7-dniowy dostęp do kursu.

Nie, kurs jest jedynie częścią naszych programów certyfikujących. Jego celem, jest chęć udostępnienia merytorycznych treści liderom, którzy chcieliby sprawdzić, czy idą w kierunku świadomego przywództwa.

© 2021 Leanpassion
Wszystkie Prawa Zastrzeżone

© 2021 Leanpassion | Wszystkie Prawa Zastrzeżone