CERTYFIKOWANY PROGRAM ONLINE

Stań się liderem, który świadomie podnosi zaangażowanie i efektywność zespołu. Zdobądź prestiżowy certyfikat i dostęp do Leadership Guide Book pełnego technik i narzędzi praktycznego przywództwa i zarządzania.

WIEDZA OD NAJLEPSZYCH PRAKTYKÓW

O PROGRAMIE

Lean Leadership to nie jest kolejny kurs. To składający się z 5 modułów merytorycznych certyfikowany program rozwojowy praktycznego przywództwa Lean. Dodatkowo w trakcie trwania programu, który będzie prowadzony w całości online uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w 12 sesjach treningowych na żywo. Będą to 4-godzinne Treningi Kompetencji Live. Wszystkie materiały video są umieszczone na platformie szkoleniowej by odbiorcy programu mogli obejrzeć je w dogodnym dla nich momencie.
 
Dodatkowo kursanci otrzymają dostęp do praktycznego Lean Leadership Guide Book zawierającego narzędzia, rozwiązania problemów, templaty i procesy wraz z praktycznymi wskazówkami i case studies.

ZDOBĄDŹ PRESTIŻOWY CERTYFIKAT LEAN LEADERSHIP UCZĄC SIĘ Z NAJLEPSZYMI

5 MODUŁÓW MERYTORYCZNYCH

+ quizy sprawdzające poziom wiedzy

50 +

materiałów video

12 SESJI

4-godzinne Treningi Kompetencji Live

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

LEAN LEADERSHIP GUIDE BOOK

praktyczny przewodnik pełen templatów i rozwiązań do natychmiastowego wykorzystania w codziennej pracy.

CASE STUDIES Z RÓŻNYCH BRANŻ

CO ZYSKASZ

Podczas programu nauczysz się jak stworzyć produktywne i angażujące środowisko pracy, dzięki któremu będziesz mógł być wybitnym liderem w nawet tak specyficznej branży jak Twoja :). 

NAUCZYSZ SIĘ, JAK

w praktyce:

Lean Leadership Guide Book

Wraz z programem otrzymasz dostęp do Lean Leadership Guide Book – praktycznego podręcznika dla liderów. 
 
Lean Leadership Guide Book zawiera m.in : praktyczne wskazówki, techniki i narzędzia potrzebne w pracy lidera, gotowe rozwiązania, templaty, check listy oraz procesy i instrukcje, które od razu można wykorzystać w codziennej pracy.

WARUNKI CERTYFIKACJI

100%

uczestnictwa w modułach merytorycznych dostępnych na platformie

90%

zaliczenia quizów po każdym module

80 pkt

zdanie egzaminu teoretycznego min. 80 / 100 punktów

PROGRAM POPROWADZĄ PRAKTYCY LEAN

Radosław Drzewiecki

Członek Zarządu, założyciel Leanpassion

Twórca Strategii Lean, która odchodzi od stereotypowego postrzegania Lean jako narzędzi i projektów wdrożeniowych, kładąc nacisk na transformację opartą na ciągłym doskonaleniu procesów i zaangażowaniu ludzi. Strategia Lean zakłada trwałą zmianę w pięciu krokach, której efektem jest ciągłe doskonalenie procesów poprzez zaangażowanie wszystkich pracowników (zgodnie ze swoją rolą) w identyfikację i eliminację marnotrawstw. Absolwent MBA, The Polish Open University, Politechniki Wrocławskiej oraz renomowanych Shingijutsu i Porsche Akademie Stuttgart.

Grażyna Potwora

Transformation Manager

Absolwentka Psychologii i Nauk Politycznych Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów podyplomowych z zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Ze względu na wykształcenie Grażyna specjalizuje się w zagadnieniach związanych z miękkimi aspektami Lean, takich jak zarządzanie zmianą, komunikacja i budowanie zespołów. Jest jednym z najbardziej doświadczonych doradców Lean w Polsce. Od ponad 20 lat pracuje jako Project Manager i Transformation Expert w projektach optymalizacji procesów w firmach produkcyjnych i usługowych.

Tymoteusz Myśliwiec

Transformation Manager

Umysł analityczny. W życiu zawodowym i prywatnym bliska jest mu zasada: „Mówię to, co myślę — robię to, co mówię. Fakty zamiast opinii.” Klienci, z którymi współpracuje utożsamiają go również z innymi wartościami LP: „Inspiruję empatią, entuzjazmem i zaangażowaniem”. Od 2015 roku związany z Leanpassion. Swoją wiedzą i doświadczeniem wspiera w transformacjach takie marki, jak Infosys, Carrefour, Wavin, Stock, Amway, a jego działania przyniosły ponad 20% wzrostu marży w niespełna rok.

Klaus Lyck Petersen

Subject Matter Expert

Jest zapalonym pasjonatem Lean, który od ponad 20 lat wspomaga organizację w przeprowadzeniu transformacji strategicznych. Na co dzień inspiruje firmę/przedsiębiorstwo do ciągłego kwestionowania status quo. Jego motto to „każdego dnia uczysz się czegoś nowego”. W swojej pracy koncentruje się na rozwijaniu silnych Liderów i przeprowadzaniu pracowników przez ciężki proces zmian, pozwala mu to na realizację skutecznych transformacji wraz z widocznymi wynikami w P&L. W 2010 roku prowadzona transformacja przez Klausa w firmie Solar, została uznana za najlepszy program Lean w Danii.

Małgorzata Kusyk

(Chief executive officer)

Ekspertka zarządzania projektami, CEO Agile PMO, koordynatorka merytoryczna Akademii Leona Koźmińskiego, trenerka biznesu, wykładowczyni MBA, twórczyni innowacyjnych szkoleń i metodyk z zakresu zarządzania projektami, w tym pierwszej Akademii Transition Managera oraz współtwórczyni Akademii Zwinnej Liderki. Praktyk zarządzania projektami z wieloletnim doświadczeniem, które zdobyła prowadząc globalne projekty i programy na całym świecie w różnych sektorach i branżach, łącząc w nich podejścia zwinne z tradycyjnymi.

Maciej Molczyk

(Board of Member/ Business Development)

Po trzynastu latach spędzonych w Leanpassion nie przestaje fascynować go, ​jak bardzo wraz z biegiem transformacji zmieniają się zarówno organizacje ​jak i ludzie biorący w nich udział. Docenia możliwość uczestniczenia​w transformacjach i wspierania firm w osiąganiu celów biznesowych dzięki Strategii Lean, która trwale angażuje wszystkich pracowników w identyfikację i eliminację marnotrawstw.​ Lubi obserwować ludzi i nieustannie zaskakuje go zmiana ich postaw od sceptycyzmu przez zwrot mentalny, po którym stają się oni prawdziwymi zwolennikami transformacji.

OPINIE

ZAUFALI NAM

MATERIAŁY DEMO

ZAKRES MERYTORYCZNY

Moduł I
MISJA WIZJA, WARTOŚCI

Zdobyte kompetencje:

Moduł II
LEADERSHIP 734

Zdobyte kompetencje:

Moduł III
ZARZĄDZANIE ZMIANĄ

Zdobyte kompetencje:

Moduł IV
PROBLEM SOLVING

Zdobyte kompetencje:

BONUS: MODUŁ V
LEAN W ZESPOŁACH ZDALNYCH

Zdobyte kompetencje:

Ile to kosztuje?

CENA REGULARNA 4997 zł netto

(Ilość miejsc w tej cenie ograniczona)
5+ uczestników wycena indywidualna 

Dofinansowanie

Uzyskaj dofinansowanie nawet do 73%

Sprawdźmy wspólnie czy ten program jest dla Ciebie

Najczęściej zadawane pytania:

Dla osób, które chcą nauczyć się przywództwa Lean – czyli stworzyć produktywne i angażujące środowisko pracy. Sprawdzone praktyki i narzędzia działające w każdej branży. Zero teorii!!!

Program jest prowadzony w 100% online, składa się z 5 merytorycznych modułów, możesz rozpocząć kurs kiedy chcesz.

Dostęp do materiałów przewidziany został na 12 miesięcy, certyfikujesz się w dowolnym dla Ciebie momencie po ukończeniu wszystkich modułów programu.

Dodatkowo przewidzianych zostało 12 sesji narzędziowych live z najlepszymi ekspertami. 

W czasie trwania programu uczestnicy nauczą się w praktyce jak:

  • Definiować misję, wizję i wartości w organizacji, tak by nadać sens istnienia i zbudować poczucie przynależności
  • Eliminować silosy w firmie poprzez 7 kroków Kaskadowania i komunikacji strategii
  • Budować efektywne zespoły używając jednego z najlepszych narzędzi leadershipowych – 5R
  • Poznać różnice między przywództwem a zarządzaniem i jakie konkretne zadania wynikają z pełnienia obu tych ról
  • Budować w organizacji system ciągłego doskonalenia, który angażuje pracowników w rozwiązywanie problemów każdego dnia.
  • Przeprowadzać siebie i swój zespół przez 4 fazy zmiany
  • Dodatkowo zdobędziesz wiedzę jak robić te wszystkie rzeczy w zespołach zdalnych

Praktyczne umiejętności tworzenia produktywnego i angażującego środowiska pracy.

Warunki otrzymania certyfikatu:

  • 100% uczestnictwa w modułach merytorycznych
  • 90% zliczenia quizów po każdym module
  • 80 pkt zdanie egzaminu teoretycznego min. 80 / 100 punktów

Tak. Nie potrzebujesz doświadczenia w Lean. Większość osób w Polsce jest uczona jedynie narzędzi i projektów wdrożeniowych. W naszym programie nauczysz się jak świadomie stworzyć produktywne i angażujące środowisko pracy, dzięki któremu będziesz mógł być wybitnym liderem w nawet tak specyficznej branży jak Twoja :). 

Zdobycie wiedzy na temat praktycznego przywództwa Lean Leadership znacznie zwiększy zarówno produktywność jak i zaangażowanie zespołu.
 
Tak. Rozumiemy obecną sytuację na rynku, dlatego możesz dokonać płatności w dwóch, nieoprocentowanych ratach.
Nie, ale zachęcamy do aplikowania, oczywiście świadomie, bo z większością aplikantów postaramy się dodatkowo porozmawiać, aby upewnić się, że kurs jest dla nich właściwym rozwiązaniem na tę chwilę i może dodać wartość zarówno Twojej organizacji i Twojej karierze zawodowej.

O LEANPASSION

...bo Lean nie da się wdrożyć
Poprzez synergię wiedzy, doświadczenia i technologii pomagamy firmom stać się lean eliminując 5 patologii biznesowych

16 LAT NA RYNKU

wymierne rezultaty w 4 perspektywach strategicznych: wzrost biznesu, zwinność, satysfakcja i zaangażowanie, wzrost zysku

500+ KLIENTÓW

na całym świecie – Polska, Europa, Chiny, Indie, Filipiny, ...

400+ TRANSFORMACJI

w produkcji oraz w usługach

AUTORZY 5 KROKÓW STRATEGII LEAN

Poprzez synergię wiedzy, technologii i doświadczenia pomagamy firmom stać się lean

Leanpassion sp. z o. o.

T: +48 22 435 79 40
E: info@leanpassion.pl

Komitetu Obrony Robotników 48
02 – 146 Warszawa
NIP 521 359 58 82
Regon: 142843263
KRS: 0000379846

Polityka prywatności