PRACA ZDALNA ELASTYCZNOŚĆ I ZAUFANIE

Szkolenia Leanpassion certyfikowane znakiem jakości MSUES!

Miło nam poinformować, że w ostatnim czasie przyznano nam, jako firmie szkoleniowo-doradczej, znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES)! Jest to dla nas duże wyróżnienie, a dla Was zapewnienie, że nasze szkolenia oraz doradztwo jest prowadzone na wysokim poziomie.

 

 

CZYM JEST MSUES?

 

Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) to narzędzie zapewniania jakości kształcenia usług szkoleniowych. Jest to zbiór 20 standardów definiujących poziom oferowanych szkoleń, podzielony na 4 obszary: obszar edukacyjno-szkoleniowy, kompetencji kadry szkoleniowej, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług szkoleniowych.

 

PRZEDE WSZYSTKIM TO KORZYŚĆ DLA NASZYCH KLIENTÓW

 

Znak jakości MSUES jest dla Was gwarancją, że przygotowanie merytoryczne i metodyka pracy naszych Trenerów oraz Doradców, a także zaplecze techniczne jest na odpowiednim poziomie.

Ponadto, dzięki znakowi MSUES dołączyliśmy do grona firm, które mogą oferować swoje usługi w Bazie Usług Rozwojowych z możliwością dofinansowania usługi w oparciu o bony szkoleniowe.

Już wkrótce, kolejne nasze szkolenia oraz doradztwo pojawią się w Bazie Usług Rozwojowych – obserwujcie!
A w międzyczasie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na temat MSUES oraz Bazy Usług Rozwojowych i o tym jak uzyskać dofinansowanie BUR.

Ponadto należy również zaznaczyć, że firma Leanpassion Sp. z o.o. jest instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numer: 2.14/00052/2021