Jaka jest pierwsza rzecz, którą robisz po przebudzeniu?

Jeśli sięgasz po telefon, czytasz wiadomości i sprawdzasz maile – niepotrzebnie negatywnie się nakręcasz.

TIPS&TRICKS

Praktyczne wskazówki dla Ciebie jako menedżera, które pomogą Ci świadomie przewodzić i skutecznie zarządzać.

Podcast Skuteczny CEO

Nazywam się Radek Drzewiecki, od ponad 16 lat prowadzę firmę Leanpassion. Zajmujemy się wzrostem efektywności procesów oraz zaangażowania pracowników. Dodatkowo, jestem założycielem dwóch startupów technologicznych Sherlock Waste i Leanovatica – Netflix dla biznesu. Robię to, co robię, ponieważ chcę, aby firmy były świetne, a ludzie szczęśliwi w pracy. Dlatego dla mnie skuteczny menedżer to nie tylko taki, który osiąga cele, ale przede wszystkim robi to z ludźmi, potrafi podłączyć ich do strategii firmy. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak być skutecznym CEO, jak zwiększać efektywność, zaangażowanie, budować ponadprzeciętną zdolność do adaptacji i rozwijać się, to ten podcast jest właśnie dla Ciebie.

odcinek 67

JAK DORZE ZACZĄĆ DZIEŃ

Rozpoczynanie dnia od czytania informacji w internecie czy sprawdzania służbowych maili powoduje, że naturalnie jesteśmy w fazie „gotowości do walki”. Wskutek tego zaczynamy dzień od negatywnych emocji. Warto zmienić nawyki i przestać się „straszyć” zaraz po przebudzeniu. Każdy może znaleźć na to sposób. W tym odcinku podpowiadam, jak ja to robię.

Radek

W tym odcinku:

Jak dobrze zacząć dzień?

  • Zacznij dzień od sesji wdzięczności, a następnie
  • zwizualizuj sobie nadchodzący dzień.

Czego nie robić zaraz po przebudzeniu:

  • nie sięgaj po telefon
  • nie nakręcaj się negatywnymi informacjami z sieci
  • nie czytaj służbowych maili

Naprawdę można! Naprawdę warto!

Szczegóły w tym odcinku. Zapraszam!

_________________________________________

Dziękuję za Twój czas. Jeśli uważasz, że ta wiedza jest wartościowa, podziel się tym odcinkiem w social mediach albo opowiedz o nim koleżance lub koledze z pracy.

Jeśli masz wyzwanie, problem do rozwiązania i chcesz usłyszeć wskazówki na temat, który Cię interesuje, pisz do mnie: LinkedIn, Instagram, r.drzewiecki@leanpassion.pl lub na skutecznyceo@leanpassion.pl.

Słuchaj podcastu tam, gdzie Ci najwygodniej.

Podcast Apple PodcastPodcast Spotify Youtube Podcast

Ocinek bez transkrypcji. Krótki, osobisty i mam nadzieję – pomocny. Posłuchajcie!